Data: 2016-01-21

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Dla nich bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się taki bal , podczas którego najmłodsi mieli możliwość wspólnego pośpiewania i potańczenia.

Niezliczone księżniczki, towarzyszący im kowboje, Indianie, krasnoludki, królewny, motylki, myszki, krakowianki, policjanci, smok oraz batman ze spidermanem i żółwiem ninja   a także  inne  postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin  nasze przedszkole.   Dzieci tańczyły twista, rock and rolla, sambę, Makarenę, Kaczuszki i świetnie się przy tym bawiły. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli.