Powitanie jesieni

Data: 2015-09-27

23 września 2015 r. dzieci z grupy "Motylki" i "Mrówki wzięły udział w uroczystym "Powitaniu jesieni". Już od rana przedszkole ubarwiły kolory jesieni, bowiem ubrania dzieci mieniły się jesiennymi barwami (pomarańczowym, żółtym, czerwonym i brązowym).

Pani Jesień odwiedziła przedszkole z koszem pełnym darów z sadu, lasu i ogrodu. Przedszkolaki miały wiele zadań do wykonania. Przeliczały jesienne dary, rzucały kasztanem do celu, a także  rozwiązywały zagadki o jesieni. Nie zabrakło również jesiennych piosenek i tańców.
Dzięki wspaniałej uroczystości, każdy  przedszkolak z pewnością zapamiętał, że od dziś mamy jesień.