przedszkolaki powitały wiosnę

Powitanie wiosny

Data: 2015-03-31

W tym roku przywitaliśmy wiosnę na ludowo-kolorowo. Dnia 23 marca odbył się przegląd tańców i zabaw ludowych. Wszystkie grupy przedszkolne zaprezentowały znane, dziecięce zabawy pochodzące z różnych regionów Polski.

W tym roku przywitaliśmy wiosnę na ludowo-kolorowo. Dnia 23 marca odbył się przegląd tańców i zabaw ludowych. Wszystkie grupy przedszkolne zaprezenowały znane, dziecięce zabawy pochodzące z różnych regionów Polski. Celem spotkania było przybliżenie dzieciom kultury i tradycji naszego kraju. Wszystkie dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem, aktywnie brały udział w spotkaniu, a na koniec otrzymały pamiątkowe dyplomy.