Rekord Guinessa w myciu zębów

Data: 2014-09-30

Akademia Aquafresh ustanowiła Rekord Guinessa w największej liczbie osób myjących zęby w tym samym czasie w Polsce.

Zęby trzeba było szczotkować przez 2 minuty w każdym przedszkolu, biorącym udział w akcji.

30 września (poniedziałek) o godzinie 12.00 przedszkolaki z całej Polski przystąpiły do równoczesnego szczotkowania ząbków. Pobito rekord Guinessa, który został ustanowiony w Indiach, gdzie 177 000 osób w jednym czasie myło zęby. Przedszkola, które wzięły udział w ustanawianiu Rekordu Guinessa otrzymały specjalne certyfikaty, podobne certyfikaty świadczące o uczestnictwie w ustanawianiu rekordu otrzymało każde dziecko.