Spotkanie z panią pielęgniarką i panią laborantką

Data: 2015-12-14

10 grudnia w grupie "Motylki" odbyło się spotkanie z panią pielęgniarką (mamą naszej absolwentki) oraz panią laborantką (mamą Arturka). Dzieci z ogromnym skupieniem i wielką uwaga słuchały, jak panie opowiadały o swojej pracy w Przychodni Specjalistycznej oraz Szpitalu.

Panie  zaprezentowała dzieciom rekwizyty potrzebne lekarzowi i pielęgniarce, a także laborantce w codziennej pracy (stetoskop, ciśnieniomierz, termometr, strzykawki, bandaże, probówki)  po czym  wyjaśniły i pokazały do czego one służą. Na zakończenie dzieci podziękowały za ciekawe spotkanie w przedszkolu. Wręczyły przygotowane choinki.

Bardzo dziękujemy Paniom za przyjęcie naszego zaproszenia, poświęcony czas i  niezwykle ciekawe  spotkanie z przedszkolakami.