Z wizytą w gabinecie stomatologicznym

Data: 2014-10-08

Dnia 08.10.2014 r. grupa MRÓWKI wybrała się z wizytą do gabinetu stomatologicznego. Celem wycieczki było przede wszystkim przełamanie obawy przed wizytą u stomatologa, a także kształtowanie nawyków prozdrowotnych.

Pani doktor, wraz z całym personelem, bardzo serdecznie przyjęła dzieci, zapoznała z wyposażeniem gabinetu stomatologicznego, wyjaśnił jak leczy się zęby, pokazał dzieciom działanie sprzętu medycznego. Następnie pani stomatolog przeprowadziła pogadankę na temat mycia zębów. Na zakończenie dzieci wręczyły upominek w ramach podziękowań, a w zamian otrzymały naklejki.

Dzieci były bardzo zainteresowane wizytą w gabinecie i obiecały, że wrócą do niego odważnie z rodzicami.