Żegnamy starszaki

Data: 2017-06-27

Wielkimi krokami dobiega końca rok szkolny 2016/2017r. W dniu 24 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość pożegnania Mrówek.

Nasze kochane Mrówki w sobotę pożegnały przedszkole. Pokazały rodzicom swoje zdolności artystyczne prezentując ,,Królewnę Śnieżkę'' oraz podziękowania dla całego przedszkola. Pan Tomek poprowadził poloneza, z którym dzieci doskonale sobie poradziły oraz inne tańce towarzyskie. Po części artystycznej nastąpił moment wręczenia dyplomów oraz prezentu dla naszych absolwentów. Potem czekały na dzieci jeszcze większe przyjemności - pyszny tort, lody i inne słodkości. Było słodko, miło i bardzo wesoło, choć to impreza pożegnalna.