Grupa Pszczółki 4 lata

• W naszej sali zorganizowaliśmy wiele ciekawych kącików zainteresowań. Jest kącik lalek, samochodowy, konstrukcyjny, kącik książki oraz plastyczny. Chętnie bierzemy udział w różnych zajęciach, zdobywamy wiedzę o otaczającym nas świecie, rozwijamy swoje zdolności i zainteresowania. Uczymy się wierszy, śpiewamy piosenki, poznajemy tańce. Swoje umiejętności prezentujemy na uroczystościach przedszkolnych. W naszym przedszkolu bierzemy udział w wielu zajęciach dodatkowych: uczymy się języka angielskiego , ćwiczymy na gimnastyce korekcyjnej, lubimy gry i zabawy z piłką, bierzemy udział w zajęciach plastycznych, logopedycznych i rytmice.